Projekce energetiky

Potřebujete vytvořit projektovou dokumentaci? Nevíte, komu přenechat vyčerpávající komunikaci s architekty či s orgány státní správy?

Sníte o moderním bydlení, kde budou vzájemně propojené různé subsystémy, jakými jsou např. různé druhy osvětlení, elektrické zařízení či alarmy, myslet za vás a nevíte, na koho se obrátit?
Hledáte jednoduché řešení složitého energetického problémů?

Vsaďte na jistotu. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti nasbírané na poli projektování energetiky.

 V oblasti projekční činnosti nabízí společnost Renvolt zpracování různých stupňů projektových dokumentací: od projektové dokumentace pro výběr zhotovitele, projektové dokumentace pro územní rozhodnutí, přes projektovou dokumentaci pro stavební povolení a projektovou dokumentaci pro provádění stavby až po projektovou dokumentaci skutečného provedení stavby. Nečiní nám tedy nejmenší problém projektování běžných staveb, ale ani projekční činnost v průmyslu a energetice, kde s chutí navrhujeme projekty silnoproudých rozvodů, zdrojů nepřetržitého napájení a hlavních rozvoden VN, přípojek elektrické energie NN a VN, přeložek venkovních vedení VN a NN, systémů požárního evakuačního rozhlasu, kamerových systémů, osvětlení a jeho ovládání anebo v poslední době tolik populární projekty elektroinstalací inteligentního bydlení, které se postarají o koordinaci jednotlivých elektronických zařízení ve vaší domácnosti.

 

Copyright Renvolt.cz